Web Sitesi Tasarım Hizmetleri
Web sitesi tasarımı, web sitesi oluşturmak için mizanpaj, grafik, resim ve diğer içerik gibi bir dizi web öğesini bir araya getirmeyi içeren planlama ve geliştirme sürecidir. Profesyonel ve duyarlı bir web sitesi, işletmenizin rakipleriniz arasında öne çıkmasının en iyi yollarından biridir. Tamamen tam olarak tasarlanmış, kullanıcı dostu bir web sitesi ile elde edilebilen, güven ve güvenilirlik ile güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak esastır.

WordPress Web Siteleri

Kullanıcı dostu, SEO optimizasyonlu ve etkileyici görünmeye ve herhangi bir cihazda iyi performans göstermeye duyarlı özel WordPress siteleri oluşturma konusunda uzmanız.

E-Ticaret Siteleri

Online ürün satmak ister misiniz? WooCommerce ve Shopify gibi güvenilir platformları kullanarak çevrimiçi mağazanızı ve ürünlerinizi oluşturabilir ve optimize edebiliriz.

Web sitesi Maketi

Özel bir web sitesine, web uygulamasına veya mobil uygulamanın oluşturulmasına mı ihtiyacınız var? İstediğiniz her şeyi tasarlayabilir ve geliştirebiliriz. Gökyüzü, limittir!

Web Sitesi Optimizasyonu

Mevcut web sitenizi, arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak, daha hızlı yükleyebilecek, ağır yükler altında iyi performans gösterebilecek ve daha gezilebilir hale gelebilecek şekilde optimize edebiliriz.

Web Sitesi Bakımı

Web sitenizin işlevselliğini düzenli olarak kontrol etmek için zamanınız yok mu? Web sitenizin çalışır durumda ve çalışır durumda olduğundan, günlük olarak yedeklendiğinden ve güvende olduğundan emin olabiliriz.

Güvenlik ve Yedeklemeler

Gelişmiş kaba kuvvet saldırı koruması, güvenlik duvarları, dosya algılama yazılımı, acil durum yedekleri ve gerçek zamanlı tehdit savunma beslemesi ile güvende kalın.

WEB SİTESİ TASARIM ÖZELLİKLERİ

RESPONSİVE DESİNG

Web sitelerimiz, başlıkları, yazı tiplerini ve görüntüleri masaüstlerinde, tabletlerde ve mobil cihazlarda kolayca okunabilir ve gezilebilir hale getiren tam anlamıyla duyarlıdır. Bu, ekranda kaydırma ve kaydırma yapma gereksinimini ortadan kaldırır ve genel olarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve arama motorlarında daha yüksek sıralamalara yol açar.

SEO OPTİMİZASYONU

Web sitenizin her sayfası Google, Yahoo ve Bing gibi platformlardaki sıralamalarınızı artırmak için Arama Motoru Optimizasyonu düşünülerek hazırlanmıştır. SEO stratejimiz, organik trafiğin artmasına, marka bilinirliğinin artmasına ve işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünün artırılmasına yardımcı olacak sayfa içi ve sayfa dışı teknikleri kullanıyor.

SOSYAL MEDYA ve ANALİTİK ENTEGRASYONU

Web siteniz, izleyicilerinizin içeriğinizi sosyal medya kanallarında kolayca paylaşmalarını sağlayan yerleşik sosyal medya paylaşım özellikleri ile birlikte gelir. Ayrıca trafik kaynakları, en popüler yayınlar ve dönüşüm izleme gibi önemli müşteri bilgileri sağlamak için Google Analytics’le de entegre edilmiştir.

YEDEKLEME ve GÜVENLİK

Gelişmiş koruma ile web sitenizi istenmeyen güvenlik ihlallerinden korumaya yardımcı oluyoruz. Önemli verilerinizin tümü, güvenlik duvarı desteği ve bulutta depolanan acil durum yedeklemeleri ile kaba kuvvet saldırılarına ve dosya değişikliklerine karşı korunur. Ayrıca web sitenizi 7 gün 24 saat kesintisiz çalışır halde tutuyoruz.

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ