Tıklama Başına Reklam Verme
Tıklama Başı Ödeme veya PPC, reklamverenlerin, reklamları her tıklandığında bir ücret ödedikleri bir internet pazarlama aracıdır. Bu reklamcılık biçimi, web sitenize hızlı bir şekilde trafik çekmenin en etkili yoludur. PPC reklam kampanyaları arama motoru platformlarında, sosyal medya kanallarında, mobil uygulamalarda ve daha pek çok alanda çalıştırılabilir.

Instagram Reklamları

Kitlenizi büyütün, yayınlarınızın katılım miktarını artırın ve Instagram reklamcılık hizmetimizle erişiminizi artırın.

Twitter Reklamları

Twitter reklamcılık hizmetimizle daha fazla takipçi kazanın, web sitenize trafik çekin, daha fazla retweet alın ve marka görünürlüğünüzü artırın.

Facebook Reklamları

Hedef kitlenizi hızla geliştirin, erişiminizi genişletin ve Facebook reklamcılık hizmetimizle yayınlarınızın beğenilme sayısını ve katılımlarınızı artırın.

Google Reklamları

Google Adwords sertifikasına sahibiz ve uzmanlarımız, kullanıcıları hızlı bir şekilde web sitenize çekecek ve dönüşüm oranlarınızı artıracak büyüleyici reklamlar oluşturuyor.

PPC Denetimleri

Etkin olmayan reklam kampanyaları düzenliyor musunuz? Mevcut çabalarınızı denetler, reklamlarınızı ve anahtar kelimelerinizi optimize eder ve yatırım getirinizi artıracağız

Pazarlama Reklamları

Sitenizi ziyaret eden kişilere gösterilecek, ancak istenen bir işlemi tamamlamayan, böylece marka görünürlüğünü artıran cazip reklamlar tasarlarız.

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılık Özellikleri

Yaratıcı Reklam Metni

Her reklam kopyası, tasarım ekibimiz tarafından sıfırdan oluşturulur ve şirketinizin marka imajını içerir. Tıklama oranını artırmak için ilginç resimler ve net aramalara yapılan çağrılardan oluşan bir kombinasyon kullanılır.

Özel Açılış Sayfaları

Tüm reklam kampanyaları, yüksek düzeyde optimize edilmiş ve anahtar kelime bakımından zengin bir açılış sayfasına yönlendirilir. Bu sayfa, web sitenize kusursuz bir bağlantı sağlamak için reklamın markalamasını yansıtır. Ayrıca, daha yüksek dönüşüm oranları sağlamak için ölçülür ve değiştirilir.

Dönüşüm İzleme

Her reklam kampanyası analitik ile entegredir, böylece bir müşterinin reklamı tıklamasından tam bir dönüşüme giden yolu tam olarak takip edebilirsiniz. Bu, kampanyada neyin işe yaradığını ve neyin çalışmadığını tam olarak bilmenizi sağlar.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Her reklam kampanyası analitik ile entegredir, böylece bir müşterinin reklamı tıklamasından tam bir dönüşüme giden yolu tam olarak takip edebilirsiniz. Bu, kampanyada neyin işe yaradığını ve neyin çalışmadığını tam olarak bilmenizi sağlar.

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ