Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Pazarlama, trafiği artırmak ve marka bilinirliği kazanmak için sosyal medyayı kullanan bir tekniktir. Sosyal medya pazarlamasının çekirdeği, dikkat çeken ve kullanıcılar arasında etkileşimi teşvik eden çekici içeriğin oluşturulmasıdır. Sosyal medya planımız, sosyal medya aracılığıyla katılımınızı teşvik etmek ve hedef kitlenizle bağlantı kurmak için titizlikle tasarlanmıştır.
Hizmetlerimiz
Bizler Dijital Pazarlama ve Reklamcılık Uzmanlarıyız İhtiyacınız olan dijital pazarlama ve dijital reklamcılık çözümlerini sunuyoruz.

GİRİŞ PAKET

Aylık 500 TL Facebook , İnstagram, Twitter Hesap Takibi 3 Adet Sosyal Medya Hesabı Kapak Tasarımı Ay İçersindeki Özel Günlerde ilgili Paylaşım (Resmi ve Dini Bayramlar) Ayda 15 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı ve Paylaşımı

ORTA PAKET

Aylık 1.000 TL Facebook , İnstagram, Twitter Hesap Takibi 3 Adet Sosyal Medya Hesabı Kapak Tasarımı 1 Adet Günaydın Görseli Hazırlama Ay İçersindeki Özel Günlerde ilgili Paylaşım (Resmi ve Dini Bayramalar) Ayda 20 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı ve Paylaşımı 2 Adet Hareketli Fotoğraf, Animasyonlu fotoğraf, Video Paylaşımı 2 Adet Sponsorlu reklam tasarımı ve paylaşımı Yılda 1 Adet Panoramik Video Çekimi.

FULL PAKET

Aylık 1.500 TL Facebook , İnstagram, Twitter Hesap Takibi 3 Adet Sosyal Medya Hesabı Kapak Tasarımı 1 Adet Günaydın Görseli Hazırlama Ay İçersindeki Özel Günlerde ilgili Paylaşım (Resmi ve Dini Bayramalar) Ayda 30 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı ve Paylaşımı 4 Adet Hareketli Fotoğraf, Animasyonlu fotoğraf, Video Paylaşımı 4 Adet Sponsorlu reklam tasarımı ve paylaşımı Sosyal Medya Sunum Video Klipleri Yılda 1 Adet Panoramik Video Çekimi.
SOSYAL MEDYA PAZARLAMACILIĞI
Sosyal Medya Pazarlama, trafiği artırmak ve marka bilinirliği kazanmak için sosyal medyayı kullanan bir tekniktir. Sosyal medya pazarlamasının çekirdeği, dikkat çeken ve kullanıcılar arasında etkileşimi teşvik eden çekici içeriğin oluşturulmasıdır. Sosyal medya planımız, sosyal medya aracılığıyla katılımınızı teşvik etmek ve hedef kitlenizle bağlantı kurmak için titizlikle tasarlanmıştır.

Sosyal Medya Yöneticisi

Takipçilerinizle gerçek ilişkiler kurarken, tercih ettiğiniz sosyal medya kanallarında haftada beş kez benzersiz ve ilgi çekici içerikler yayınlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya ikilemlerinizi çözmenize yardımcı olacak uzman danışmanlığı sunuyoruz: takipçi sayınızı artırmak, daha fazla sosyal paylaşım elde etmek ve reklam vermek.

Sosyal Katılım

Sırasıyla kendileriyle markanız arasında güvene dayalı bir ilişki kuracak olan sosyal medya izleyicilerinizle etkileşime girebilir ve etkileşim kurabiliriz.

Takipçi Geliştirme

Hem ücretli hem de organik tekniklerle sosyal medya kanallarınızdaki yüksek kaliteli takipçi sayısını artırmanıza yardımcı olabiliriz.

Tanıtım stratejisi

Promosyonlarınızı ve etkinliklerinizi sosyal medya kanallarınızda paylaşmanıza yardımcı olabiliriz, böylece etkinliğe daha fazla odaklanıp tanıtımını yapamazsınız.

Reklam kampanyaları

Size etkileyici reklamlarla çok özel bir kitleyi hedefleme olanağı sağlayan herhangi bir sosyal medya kanalı için eksiksiz reklamcılık yönetimi sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlaması Özellikleri

Benzersiz ve Etkileyici İçerik

Benzersiz ve ilgi çekici bir içeriğe sahip olmak, herhangi bir sosyal medya kampanyasında başarı için anahtardır ve düzenli olarak size sağlama konusunda doğru uzmanlığa sahibiz. İçeriğimizin tamamı% 100 orijinal olup daha fazla beğeni, paylaşım ve yorum üretecektir.

Sosyal Medya Takvimi

Tüm sosyal medya içeriğinin önceden planlanmış olması ve müşterilerimizin, isterlerse yayınlanmadan önce içeriği kolayca değiştirme veya onaylama yetenekleri vardır. Takvimi, gözden geçirme için yeterli zaman tanımak için göndermeden en az bir hafta önce veriyoruz.

Hedef Kitlenizi Organik Olarak Büyütün

Sosyal medyada harika içerikler yayınlamanın olumlu bir etkisi, doğal olarak daha fazla takipçi edinmeye devam edeceğinizdir. Bu organik artış, yazılarınızla ve markanızla daha yüksek bir etkileşim oranına yol açacaktır.

Özel Aylık Raporlama

Özel Pazarlama Değerlendirme Raporumuzla sosyal medyadaki ilerlemenizi takip edin ve izleyin. Raporda yeni beğeniler, popüler yazılar, web sitenize trafik akışı ve her sosyal medya kampanyasının ilerleyişine dair benzersiz bilgiler yer almaktadır.
BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN, BİZİ ARAYIN: +90-543 739 64 49
Herhangi bir konuda bilgi almak için lütfen bizimle kontakt kurun.

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ