İçerik Pazarlama Hizmetleri
İçerik Pazarlama, açıkça tanımlanmış bir izleyici kitlesini çekmek ve dönüştürmek için içeriğin oluşturulmasına ve paylaşılmasına odaklanan bir stratejidir ve amacı bir müşterinin eylemi ile kar elde etmektir. Yüksek kaliteli içerik oluşturmak ve birden fazla çevrimiçi kanalda paylaşmak bu pazarlama stratejisinin çekirdeğidir.

İçerik Yazma

Mesleki yazarlardan oluşan ekibimiz,% 100 orijinal, 800 - 1000 kelime uzunluğunda ve arama motoru için optimize edilmiş içeriği birleştiren ve dağıtan dağıtır.

Ebooks

Herhangi bir konuda indirilebilir e-kitaplar oluşturabiliriz. Bunlar, e-posta adreslerini toplamanın ve abone listelerinizi oluşturmanın etkili bir yoludur.

Web Sitesi İçeriği

Yazarlarımız ve editörlerimiz, web sitenizdeki mevcut eski içerikleri, kaliteli metinler, görüntüler ve net eylem çağrıları ile güncelleyebilir ve yenileyebilir.

Raporlama

Okuyucularınızı hizmetlerinizin veya ürünlerinizin karmaşık veya ilginç bir özelliği hakkında tam olarak bilgilendiren yetkili raporlar yazıyoruz.

Basın Yayınları

Şirketiniz, hizmetleriniz ve ürünlerinizle ilgili önemli güncellemeleri paylaşan basın bildirileri üretiyoruz; geri bağlantılar kurmak; ve marka bilinirliğinizi arttırın.

Durum Çalışmaları.

Müşterilerin başarılarını etkileyici ve ilgi çekici bir hikaye anlatımı biçiminde gösteren vaka çalışmaları yaratır ve markanızın güven kazanmasına ve müşterileri dönüştürmesine yardımcı olur.

İÇERİK PAZARLAMA ÖZELLİKLERİ

% 100 Orijinal İçerik.

Tüm içerik, işletmenizle alakalı yüksek hacimli anahtar kelimeler etrafında detaylı araştırma ve planlama ile oluşturulur. Aynı zamanda% 100 orijinal olduğu için Google’dan yinelenen içerik bulunduğundan dolayı hiçbir ceza alınmayacaktır.

SEO OPTİMİZASYONU

Yazılı içeriğin tümü arama motorunun optimizasyon tekniklerini takip eder ve kullanılan her bir anahtar kelime özellikle pazarlama konumunuz için hedeflenir. Yüksek düzeyde optimize edilmiş içerik, makalenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda olmasını sağlar ve organik trafiği artırır.

Birden Çok Platform

Yüksek kaliteli içeriğinizi oluşturduktan sonra, sosyal medya siteleri, e-posta pazarlama kampanyaları, reklam kampanyaları, forumlar ve daha fazlası gibi çok sayıda kanalda paylaşıyoruz. Bu, içeriğinizin mümkün olan en geniş kitle tarafından görülmesini sağlar.

Değer Sağlayan Çekici İçerik

İçerik pazarlamasını kullanmak yalnızca ürün ve hizmet satmakla ilgili değildir. Aynı zamanda izleyicilerinize değerli bilgiler sağlamakla ilgilidir ve bu da markanızla aralarında güvenilirlik ve güven oluşturur.

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ